Loading...

O NAS

KRÓTKA HISTORIA

 

Winylowa to dwa w jednym: pub muzyczny i miejsce spotkań z artystami, a także sklep z nowymi płytami winylowymi. Znajdziesz nas na warszawskim Bemowie.  Możesz nas odwiedzać codziennie oprócz poniedziałków. Otwieramy się o 16:00 i działamy do ostatniego klienta, co w praktyce oznacza, że nie zamykamy lokalu przed 21:00.
Do sklepu sprowadzamy płyty z całego świata! Tylko nowe wydania! Znajdziesz u nas premiery, wydania indie store, wydania RSD, każdy rodzaj muzyki. Ale słyniemy z tego, że Winylowa to sklep z największą liczbą soundtracków z filmów i gier komputerowych w Polsce! Po najlepsze płyty winylowe zapraszamy do nas!
W pubie z kolei znajdziesz polskie kraftowe piwa i oryginalne drinki. Parzymy także aromatyczne kawy, na miejscu i na wynos. Możesz u nas posiedzieć z przyjaciółmi, posłuchać muzyki z czarnych krążków lub zorganizować imprezę. 
Cyklicznie organizujemy eventy i spotkania z zespołami, artystami, kompozytorami, koncerty i pokazy. W Winylowej odsłuchasz także przedpremierowo wybranych albumów, porozmawiasz o muzyce i zamówisz płyty, które są trudno dostępne. 
Zapraszamy do nas - do naszego sklepu na Morcinka 5/15 i pubu na Morcinka 5/17!

 

NASZ ZESPÓŁ